co nabízím

HOMEOPATICKÉ KONZULTACE

Homeopatické konzultace trvá cca 90 minut (viz konzultace) a probíhá buď v pracovně v Holešově popřípadě na Rusavě dle možností a vaší dostupnosti. Výsledkem konzultace je předepsání homeopatického léku.

BESEDY NA TÉMA PRÁCE SE SNY

S kolegou Richardem Procházkou pořádáme besedy na téma kreativní a terapeutické práce se sny pro širokou i odbornou veřejnost. Součástí besed jsou zpravidla ukázky základních technik tak, aby si zúčastnění mohli sami na sobě práci se sny vyzkoušet, popřípadě je posléze sami praktikovat. Praktické využití snů je hlavním výstupem podobných setkání a naší „snové“ práce vůbec.

SPOLEČNÉ WORKSHOPY

Workshopy neboli společné dílny pořádáme buď krátkodobé – jednodenní nebo půldenní, anebo víkendové. Víkendové „retreaty“ se konají obvykle na zajímavém místě v přírodě (horská chalupa, indiánské teepee, atp) a jsou pobytové tzn. včetně ubytování a stravy. Pracujeme v úzkém, bezpečném a přátelském kruhu. Tyto pobytové workshopy oficiálně začínají v sobotu ráno v 9:00 hod a končí v neděli kolem 16:00 hodiny, tak aby se každý mohl pohodlně dostat domů.