dárky pro vás

Domácí homeopatická lékárnička je elektronická brožura, ve které najdete popisy 15 základních homeopatických léků a jejich využití na nezávažné zdravotní potíže, se kterými se kažný z nás běžně potýká. Jde o akutní homeopatii, tudíž nepokrývá léčení chronických onemocnění. Ty vždy patří do rukou zkušených homeopatů.

Na první straně stručně vysvětluju, jak lze popsaná homeopatika použít a jak správně homeopatika dávkovat. Na ostatních stranách jsou stručné a jasné popisy jednotlivých homeopatických léků. Podle těchto popisů lze poměrně snadno, na základě jejich podobnosti se stavem nemocného, zvolit správné homeopatikum.

Základní homeopatická lékárnička pro domácí použití je určena všem, kteří si chtějí při nezávažných zdravotních potížích pomoci sami a bez anebo s minimem chemických léků. Ideální je kombinovat homeopatika s bylinami, vhodnou stravou, Priessnitzovými zábaly a dostatečným pitným režimem.

Při závažných zdravotních potížích, anebo pokud si nejste zcela jisti, vždy navštivte svého lékaře.

homeopatika ve vodě

Jedním ze způsobů užívání homeopatik, jsou homeopatika rozpuštěná ve vodě. Je to jednoduchý a praktický způsob jak u dětí, tak u dospělých, anebo zvířat. Ve vodě můžeme rozpouštět homeopatické granule, globule, i homeopatika v alkoholovém roztoku. Na přesný postup Vás navede odkaz níže.