Vnější použití Schüsslerových (tkáňových) solí

Krémy, krémgely, tělová mléka

Schüsslerovy soli se velmi efektivně a vhodně užívají i při nejrůznějších potížích i ve formě krémů, kremgelů či tělového mléka. Mnoho lidí upřednostňuje právě tuto formu užívání minerálních solí před cucáním tablet. Schüsslerovy soli se tak přes kůži dostávají přímo do krevního oběhu, tkání a buněk.

Svými možnostmi využití doplňují krémy, krémgely a mléka vnitřní použití Schüsslerových solí a i ony odstraňují nedostatky v buňkách a pomáhají obnovovat rovnováhu.

Jejich obrovskou výhodou je, že se nanášejí přímo tam, kde je minerálních solí naléhavě zapotřebí – na kůži, na svaly a na klouby.

Krémy jsou svým složením mastnější a tak se vstřebávají o něco pomaleji než krémgely, které se díky lehké konzistenci a hydrofilnímu krémovému základu (vysoký obsah vody a menší obsah tuku) vstřebávají téměř okamžitě.

Ředění Schüsslerových solí v krémech, krémgelech a jiných produktech na vnější použití je úplně stejné jaké se nachází i v tabletách.
Všechny krémy, krémgely a jiné produkty pro vnější použití vyrábí Adler Pharma v Rakousku podle přísných farmaceutických výrobních postupů a pod pečlivou farmaceutickou kontrolou.

Neobsahují žádné parabeny, parafíny, vazelínu, triethanolamin a jiné chemické látky. Neobsahují přídavné parfémy, pouze přírodní vůni.

Jsou tak vhodné i pro alergiky, pro dětskou jemnou a senzitivní pleť, pleť trpící neurodermitidou, ekzémy či jinými druhy podráždění.