O homeopatických lécích

Z čeho se homeopatika vyrábějí?

Základem pro výrobu homeopatik je matečná tinktura, kterou získáváme vylouhováním rostlinného, živočišného nebo minerálního materiálu. Matečná tinktura se někdy také používá jako léčivo, ale nejedná se ještě o homeopatický lék. Ten se připravuje teprve následným postupným ředěním a dynamizací podle lékopisem daného postupu.

Zvláštní kategorií homeopatik jsou léky vyrobeny z nehmotných substancí, např. X-ray (lék z rentgenového záření – vynikající pomocník po rentgenovém ošetření). A spousta dalších.

A tady již začínáme mírně narážet na zeď vystavenou z našeho konzervativního uvažování. Lidé silně materiálně založení (chápej ve smyslu hmoty nikoliv peněz) se začínají nad nehmotnými substancemi lehce otřepávat. Takže přátelé ano, v homeopatii používáme i léky vyrobené z rentgenového záření, a jiných podobných nehmotných substancí.

Vycházíme totiž z toho, že základem pevné hmoty není atom, ale informace (energie, vibrace) - homeopatika jsou informační léky !

A tyto člověku podáváme. Tělo pak samo zahájí regenerační procesy a začne vše směřovat ke svému přirozenému stavu, a to ke zdraví. A o tom je homeopatie. Nevěřím tudíž tomu, že stačí pouze opravit hmotu (tělo) s nadějí, že je problém vyřešen.

To zcela odporuje logice. Protože kdyby to tak bylo, tak by přeci neexistovaly chronické nemoci, které se po operacích znovu objevují. Stejně jako žena po plastické operaci, po které toužila, by čistě teoreticky měla být spokojená. Ale jak víme, většinou není. Změna sice nastala fyzicky, ale představy, která její nespokojenost způsobuje, se plastická operace ani nedotkla. A tak jde na další..

Na jaké formy homeopatických léků můžete narazit?

Nejčastěji se setkáte s homeopatiky ve formě globulí o různých velikostech („cukrových kuliček“ – odtud také název webu kulicka.com 🙂 ). Lze si objednat i homeopatika ve formě tablet, které se dobře rozpouštějí ve vodě například pro miminka.

Kuličky (tabletky) se vyrábějí z mléčného cukru (saccharum lactis – označováno sac lac), neboť bylo zjištěno, že je to ideální médium pro potencovaný lék.

Kdo je alergický na kravské mléko může upředňostnit lék v alkoholovém základu, který se poté může kápnout rovnou na jazyk nebo do sklenice vody. Já nejčastěji používám tuto formu homeopatik.

Zde si můžete ZDARMA stáhnout

Jak užívat homeopatika ve vodě

No a jak je to tedy s tím záhadným homeopatickým ředěním?

Jeden farmakologický zákon praví: Ačkoliv může jed ve vysoké dávce usmrtit, v menší dávce už jen paralyzuje a ve velmi malé dávce dokonce stejné životní funkce stimuluje.

K tomu, aby látka přestala být pro zdravého člověka jedem a stala se pro nemocného člověk homeopatickým lékem, je třeba tuto látku zředit. A to zředit až do té míry, kdy původní substance vymizí a zůstane pouze energetický otisk daného léku. Dle hypotézy dochází k tomu, že ředění spustí proces elektromagnetického otiskování, který následně přímo ovlivňuje elektromagnetické pole těla. Léčení tak probíhá na nehmotné úrovni, tedy přímo u zdroje problému.

A nejlepší nakonec: Jeden ze základních principů, který z nás homeopatů dělá čaroděje ze země Oz je:

homeopatie

PARADOX: ČÍM VÍCE LÁTKU NAŘEDÍME A ENERGICKY PROTŘEPÁVÁME, TÍM MÁ VYROBENÝ LÉK SILNĚJŠÍ ÚČINKY !

Tááák a je to venku. Materialisti zavřou počítač a nalijí si panáka a my ostatní jdeme tu myšlenku taky oslavit.
Všichni spolu a ruku v ruce. Protože jak by nám bylo bez vás a vám bez nás 🙂

Europe - Final Coundown