Snový víkend v Orlických horách

Snový víkend v Orlických horách

Třetí víkend v březnu jsme zasvětili snům, snovému cestování a rodinným konstelacím. Vydali jsme se také na výlet za „Chudobkou z Orlických hor“ Aničkou Tomanovou, která má hrob v Klášterci nad Orlicí. Anička žila v letech 1907 – 1957. Ve 4 letech utrpěla úraz při požáru sousedního domu a postupně ochrnula. Poté se stala silně věřící, měla zvláštní vidění a dokonce trpěla stigmaty. Byla výjimečná tím, že i navzdory své nemoci a upoutání na lůžko, dělala zázraky a uměla vyléčit všechna možná onemocnění. Dokonce i po smrti..

Tento příběh se stal poměrně nedávno:

„V roce 2008 se u mého kamaráda začaly projevovat příznaky vážné nemoci. Přestával vidět a ztrácel citlivost v nohou. Diagnóza zněla – roztroušená skleróza. Celé dlouhé měsíce se nedalo dělat nic, jen se modlit a čekat, že Pán zasáhne. Když bylo kamarádovi trochu lépe, navštívili jsme s ním hrob Aničky a prosili o pomoc. Za několik týdnů bylo možné sledovat mírné zlepšení zraku. Byla to první jiskérka naděje, že naše modlitby byly vyslyšeny. Od března 2010 můj kamarád znovu chodí do práce a podává výkony jako zdravý člověk.“
(z knihy Chudobka z Orlických hor, s. 280)

Více o Anně Tomanové ZDE

Také záhadné malby na odkryté fasádě starého gotického kostela Nejsvětější trojice přitahují pozornost veřejnosti. Více o klášterských záhadách ZDE.

Další zastávkou na našem odpoledním výletování a putování byl impozantní staronový kostel Nanebevzetí Panny Marie v Neratově, který jako jediný v České republice zdobí skleněná střecha. Sama za sebe musím říct, že krásnější a zajímavější kostel jsem ještě nikdy nenavštívila. Tu jsme si navzdory pozornosti návštěvníků společně střihli lekci cchi kungu.

Hlavní součástí našeho snového víkendu ale nebyl pouze výlet na unikátní a energeticky silná místa, ale hlavně snové putování do vlastního vnitřního vesmíru – do místa naší vnitřní síly. Tento víkend jsme zasvětili prozkoumání jednotlivých čaker, což jsou naše energetická centra, která určují míru naší energie a celkového vyzařování. A pomocí systemických konstelací jsme zjišťovali, které naše životní události nebo vztahy jsou zaseknuté anebo se díky nim udržujeme v zacyklenenosti. A co nám v životě energii spíš bere než dává.

Během víkendu jsme využívali saunu i venkovní whirepool, hodně jsme si povídali a kdo chtěl, vyráběl malé kouzelné lampičky ubrouskovou metodou zvanou decoupage.

Díky všem zúčastněným za moc milé a objevné setkání a Jirkovi Hlásnému za velkou podporu.

,